Cotton (280 g/m2) shopping bag Diego
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 6,93 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 6,93 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 8,59 € |
| Variation: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Khaki |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 50 x 37 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 50 x 37 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11 |
| QuantityOnPallet: | 640 |
| Ύψος: | 150mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 244g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 480mm |
| Πιστοποιητικά: | BSCI |
| Πλάτος: | 350mm |
| Υλικό: | Canvas, Cotton, Jute |
Σύνδεση