Cotton (220 gsm) shopping bag Isaac
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,04 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,04 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,01 € |
| Variation: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Blue |
| Country of Origin: | INDIA |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 40 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 40 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 2000 |
| Ύψος: | 330mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 144g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 100mm |
| Πλάτος: | 450mm |
| Υλικό: | Cotton |
Σύνδεση