Cotton (220 gsm) shopping bag Imogen
Από
1,94 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,39 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,39 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,96 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1161747-013999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cotton (220 gsm) shopping bag Imogen"
Natural cotton (220gsm) drawstring shopping bag and 10 cm gusset. Maximum carrying weight: approx. 8 kg. This product is OEKO-TEX® STANDARD 100 certified.
| Colour: | Khaki |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | INDIA |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 40 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 40 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 1600 |
| Ύψος: | 330mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 144g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 100mm |
| Πλάτος: | 450mm |
| Υλικός: | Cotton |
Σύνδεση