Cotton (180 gsm) shopping bag Maleya
Από
4,03 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,97 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,97 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,16 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1349515-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cotton (180 gsm) shopping bag Maleya"
Cotton (180 gsm) shopping bag in D-shape with 13 cm gusset. Size 43 × 34 cm. Long handles (67 cm length, 3 cm width). This product is OEKO-TEX® STANDARD 100 certified.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | INDIA |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 40 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 40 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 150 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 19 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 18 |
| QuantityOnPallet: | 3000 |
| Ύψος: | 130mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 180g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 430mm |
| Πλάτος: | 340mm |
| Υλικός: | Cotton 180 gsm |
Σύνδεση