Cotton (180 gsm) duffle bag Elora
Από
4,77 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,89 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,89 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 7,30 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1349520-013999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cotton (180 gsm) duffle bag Elora"
Cotton (180 gsm) natural zippered duffle bag with 60 cm natural cotton handles (5 cm width). This product is OEKO-TEX® STANDARD 100 certified.
| Colour: | Khaki |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | INDIA |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 46 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 46 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12 |
| QuantityOnPallet: | 1000 |
| Ύψος: | 250mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190 |
| Βάρος: | 240g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 500mm |
| Πλάτος: | 420mm |
| Υλικός: | Cotton 180 gsm |
Σύνδεση