Cotton (180 gr/m²) shopping bag Enzo
Από
1,57 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,94 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,94 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,41 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-7863-013999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cotton (180 gr/m²) shopping bag Enzo"
Cotton (180 gr/m²) shopping bag.
| Colour: | Khaki |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 40.5 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 40.5 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 150 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.1 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.6 |
| QuantityOnPallet: | 3000 |
| Ύψος: | 2mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929800 |
| Βάρος: | 79g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 410mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Formaldehyde, BSCI |
| Πλάτος: | 381mm |
| Υλικός: | Cotton 180 gsm |
Σύνδεση