Cotton (160 g/m2) shopping bag Kyler
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,18 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,18 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,70 € |
| Colour: | Khaki |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 40 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 40 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 150 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.7 |
| QuantityOnPallet: | 3600 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 88g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 380mm |
| Πιστοποιητικά: | BSCI |
| Πλάτος: | 420mm |
| Υλικός: | Cotton, polyester |
Σύνδεση