Cotton (140 gsm) shopping bag Tarin
Από
2,12 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,62 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,62 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 3,25 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1349514-236999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cotton (140 gsm) shopping bag Tarin"
Cotton (140 gsm) shopping bag with 10 cm gusset and long handles (70 cm length, 2.5 cm width). Pastel-colored cotton in PMS 9562U (green), 162U (orange), 317U (blue), and 522U (purple). This product is OEKO-TEX® STANDARD 100 certified.
| Colour: | Peach |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | INDIA |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 40 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 40 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 14.8 |
| QuantityOnPallet: | 3200 |
| Ύψος: | 100mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 140g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 480mm |
| Πλάτος: | 340mm |
| Υλικός: | Cotton 140-150 gsm |
Σύνδεση