Cotton (140 gsm) shopping bag Maris
Από
1,07 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,32 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,32 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,64 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1349516-001999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cotton (140 gsm) shopping bag Maris"
Cotton (140 gsm) shopping bag in natural color with colored handles. Size 38 × 42 cm with 70 cm long handles (2.5 cm width). This product is OEKO-TEX® STANDARD 100 certified.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | INDIA |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 40 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 40 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.1 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.5 |
| QuantityOnPallet: | 4000 |
| Ύψος: | 2mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 65g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 380mm |
| Πλάτος: | 420mm |
| Υλικός: | Cotton 140-150 gsm |
Σύνδεση