Cotton (140 gsm) shopping bag Kenneth
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,95 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,95 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,42 € |
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | INDIA |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 40 x 32 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 40 x 32 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 14.75 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 13.75 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 4000 |
| Ύψος: | 420mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 65g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 420mm |
| Πλάτος: | 380mm |
| Υλικός: | Cotton 140-150 gsm |
Σύνδεση