Cotton (140 gsm) shopping bag Isak
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,60 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,60 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,98 € |
| Επιλογή: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | Khaki |
| Country of Origin: | INDIA |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 49 x 40 x 38 cm |
| OuterCartonDimension: | 49 x 40 x 38 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 15 |
| QuantityOnPallet: | 3200 |
| Ύψος: | 100mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 140g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 480mm |
| Πλάτος: | 340mm |
| Υλικό: | Cotton 140-150 gsm |
Σύνδεση