Cotton (110 gr/m²) bag Maila
Από
1,13 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,40 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,40 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,74 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2315-013999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cotton (110 gr/m²) bag Maila"
Cotton (110gr/m²) shopping bag.
| Colour: | Khaki |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 40.5 x 36 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 40.5 x 36 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.65 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.6 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 4000 |
| Ύψος: | 5mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929800 |
| Βάρος: | 51g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 420mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Πλάτος: | 380mm |
| Υλικός: | Cotton |
Σύνδεση