Cotton (110 gr/m²) bag Hilda
Από
1,04 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,29 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,29 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,60 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2342-013999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cotton (110 gr/m²) bag Hilda"
Cotton (110gr/m²) shopping bag.
| Colour: | Khaki |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 42 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 42 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.2 |
| QuantityOnPallet: | 4800 |
| Ύψος: | 1mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929800 |
| Βάρος: | 58g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 410mm |
| Πιο περιζήτητο: | ναι |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Global Organic Textile Standard (GOTS), BSCI |
| Πλάτος: | 390mm |
| Υλικός: | Cotton |
Σύνδεση