Cotton (110 gr/m²) bag Amanda
Από
1,30 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,61 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,61 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,00 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-2314-005999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cotton (110 gr/m²) bag Amanda"
colored cotton (110gr/m²) shopping bag.
| Colour: | Blue |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 47.5 x 41 x 33 cm |
| OuterCartonDimension: | 47.5 x 41 x 33 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 15 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 3500 |
| Ύψος: | 1mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929800 |
| Βάρος: | 57g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 410mm |
| Πιο περιζήτητο: | ναι |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Πλάτος: | 360mm |
| Υλικός: | Cotton |
Σύνδεση