Cork luggage tag Makai
Από
1,11 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,37 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,37 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,70 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1014861-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cork luggage tag Makai"
Cork luggage tag with elastic band. Card insert for personal details (name, address, city/state, and phone number). Individually packaged in polybag.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| InnerBoxQty: | 250 |
| OuterBoxDimension: | 35 x 35 x 22 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 35 x 22 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6.3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.8 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 15000 |
| Ύψος: | 2mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4503900000 |
| Βάρος: | 11g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 118mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, Formaldehyde, PCP |
| Πλάτος: | 60mm |
| Υλικός: | Cork, Paper, PVC, Rubber |
Σύνδεση