Cork keyring Keylan
Από
1,72 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 2,12 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 2,12 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,63 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-976594-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cork keyring Keylan"
Cork and metal keyring. Individually packaged in a kraft paper box.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 40 x 31 x 37 cm |
| OuterCartonDimension: | 40 x 31 x 37 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 500 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16.8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 16 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 48000 |
| Ύψος: | 4mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7326200090 |
| Βάρος: | 23g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 120mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Nickel, PAHs, Phthalates, Lead, BSCI |
| Πλάτος: | 24mm |
| Υλικός: | Cork, Paper, Iron, Zinc alloy, Polyurethane |
Σύνδεση