Cork bottle stop Helmut
Από
0,53 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,65 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,65 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,81 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1097564-011999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cork bottle stop Helmut"
Cork bottle stop. Packaged in bulk.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 60 x 40 x 33 cm |
| OuterCartonDimension: | 60 x 40 x 33 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 1000 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6 |
| QuantityOnPallet: | 14000 |
| Ύψος: | 42mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4504902000 |
| Βάρος: | 6g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 38mm |
| Πλάτος: | 38mm |
| Υλικός: | Cork |
Σύνδεση