Core wine stopper
Από
1,65 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,80 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,80 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,23 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12636390
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Core wine stopper"
This wine stopper offers a tight, secure closure to help keep your wine tasting its best. The silicone base ensures a snug, leak-resistant fit, while the stainless steel top provides strength and a sleek, modern look. Both practical and stylish, it’s ideal for preserving opened bottles and preventing spills—perfect for any wine enthusiast.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 38 x 46 x 17 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 46 x 17 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 240 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Packaging Information: | Individual gift box (60 / Inner carton) |
| Ύψος: | 40mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3924100090000000000000 |
| Βάρος: | 22g |
| Διάμετρος: | 39mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 40mm |
| Υλικός: | 60% ABS Plastic, 30% Silicone Plastic, 10% Stainless Steel |
Σύνδεση