Corduroy zippered cosmetic pouch Tia
Από
1,38 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,70 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,70 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,11 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1349539-361999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Corduroy zippered cosmetic pouch Tia"
Corduroy zippered cosmetic pouch with one main compartment and secure zipper closing.
| Colour: | Pastel Pink |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 41 x 34 x 45 cm |
| OuterCartonDimension: | 41 x 34 x 45 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 400 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.5 |
| QuantityOnPallet: | 7200 |
| Ύψος: | 100mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202329090 |
| Βάρος: | 32g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 190mm |
| Πλάτος: | 150mm |
| Υλικός: | Nylon, Polyester 210D, Zinc alloy |
Σύνδεση