Corduroy tote bag Tino
Από
6,60 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 8,15 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 8,15 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 10,11 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-1349540-357999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Corduroy tote bag Tino"
Corduroy tote bag with long handles (2.5 x 60 cm). Features a spacious main compartment with size 51 x 15 x 33 cm and an inside pocket (10 x 10 cm). Suitable for everyday use.
| Colour: | Beige |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 54 x 35 x 37 cm |
| OuterCartonDimension: | 54 x 35 x 37 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 8.5 |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| QuantityOnPallet: | 800 |
| Ύψος: | 330mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 24g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 510mm |
| Πλάτος: | 150mm |
| Υλικός: | Polyester 210D |
Σύνδεση