Copper door opener Finnegan
Από
0,96 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,96 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,96 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,19 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-9423-087999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Copper door opener Finnegan"
Copper door opener with bottle opener. Use the door opener to open doors and press buttons in public without having to touch them.
| Colour: | brass-coloured |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 35 x 23.5 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 23.5 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 600 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 16.2 |
| Outlet: | ναι |
| QuantityOnPallet: | 18000 |
| Ύψος: | 3mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7419999099 |
| Βάρος: | 27g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 75mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Nickel |
| Πλάτος: | 30mm |
| Υλικός: | Copper |
Σύνδεση