Copper door opener Finnegan
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,96 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,96 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,19 € |
| Επιλογή: | Standard option |
|---|---|
| Χρώμα: | brass-coloured |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 35 x 23.5 x 23 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 23.5 x 23 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 600 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16.6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 16.2 |
| Outlet: | ναι |
| QuantityOnPallet: | 18000 |
| Ύψος: | 3mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7419999099 |
| Βάρος: | 27g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 75mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, Nickel |
| Πλάτος: | 30mm |
| Υλικό: | Copper |
Σύνδεση