Cool round stress reliever
Από
0,68 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,72 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,72 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,89 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10210007
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cool round stress reliever"
Bounce, throw or squeeze this round stress ball. Stress relievers vary slightly in density, colour, size and weight due to mold process which may prevent precise and uniform imprint. Imprint may break up. No half-tones. Not suitable for children under three years.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 33 x 65 x 35 cm |
| OuterCartonDimension: | 33 x 65 x 35 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 250 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.65 |
| Packaging Information: | Individual polybag (125 / Inner carton) |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9506699000000000000000 |
| Βάρος: | 20g |
| Διάμετρος: | 63mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | PU Plastic foam |
Σύνδεση