Colt ice scraper with glove
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,61 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,61 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,00 € |
| Χρώμα: | Blue |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 27 x 48 x 50 cm |
| OuterCartonDimension: | 27 x 48 x 50 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| Packaging Information: | Individual polybag (50 / Inner carton) |
| Ύψος: | 15mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790000000000000 |
| Βάρος: | 84g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 265mm |
| Πλάτος: | 165mm |
| Υλικό: | Polyester, Plastic |
Σύνδεση