Coarsely knitted hat
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,14 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,14 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,13 € |
| Χρώμα: | Black (Black) / Black |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 40.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 40.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 17.0000 |
| Ύψος: | 200mm |
| Βάρος: | 69g |
| Υλικό: | 100% Acrylic |
Σύνδεση