Coarsely knitted hat with pompom
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 5,61 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 5,61 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 6,96 € |
| Χρώμα: | Black (Black) / Black |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 40.0000 x 68.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 40.0000 x 68.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 9.0000 |
| Ύψος: | 200mm |
| Βάρος: | 88g |
| Υλικό: | 100% Acrylic |
Σύνδεση