Coarsely knitted fisher hat
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,29 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,29 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,32 € |
| Χρώμα: | Dark grey (PMS Cool Grey 11c) / Dark grey |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 40.0000 x 43.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 40.0000 x 43.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 100 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5.8000 |
| Ύψος: | 200mm |
| Βάρος: | 53g |
| Υλικό: | 100% Acrylic |
Σύνδεση