Clutcha universal phone holder
Από
4,07 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 4,43 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 4,43 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 5,49 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12638890
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Clutcha universal phone holder"
Sturdy phone holder offering a secure and reliable way to keep your phone accessible while cycling, or using a step.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 26 x 59 x 24 cm |
| OuterCartonDimension: | 26 x 59 x 24 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.65 |
| Packaging Information: | Individual gift box () |
| Ύψος: | 13mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790000000000000 |
| Βάρος: | 100g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 200mm |
| Πλάτος: | 113mm |
| Υλικός: | 50% ABS Plastic, 45% PVC Plastic, 5% Iron |
Σύνδεση