Citrine 185 g/m² twill women's shirt
Από
29,37 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 32,10 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 32,10 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 39,80 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-39505019
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Citrine 185 g/m² twill women's shirt"
The Citrine long sleeve women’s twill shirt blends soft structure with feminine ease. Crafted from premium cotton twill, it features a smooth, subtly lustrous texture that enhances everyday wearability. The regular fit, shaped with darts at the front and back, creates a flattering silhouette without compromising on comfort. Designed with an open collar for a modern twist, the Citrine transitions effortlessly from workdays to weekends, bringing timeless quality to any wardrobe.
| Colour: | White |
|---|---|
| Size: | 2XS |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 56 x 36 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 56 x 36 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Packaging Information: | Individual polybag () |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6206300090000000000000 |
| Βάρος: | 235g |
| Μάρκα: | Elevate |
| Υλικός: | Woven twill of Cotton, 185 g/m2 |
Σύνδεση