Citrine 185 g/m² twill men's shirt
Από
29,37 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 32,10 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 32,10 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 39,80 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-39504014
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Citrine 185 g/m² twill men's shirt"
The Citrine long sleeve men’s twill shirt offers effortless style with everyday refinement. Crafted from high-quality cotton twill, it provides a smooth, slightly lustrous finish that enhances comfort and durability. The regular fit creates a relaxed yet polished silhouette, while the open collar adds a laid-back, modern touch. Equally suited to professional or casual settings, the Citrine is a versatile piece that combines refined craftsmanship with contemporary design.
| Colour: | White |
|---|---|
| Size: | XL |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 36 x 56 x 30 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 56 x 30 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 16 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 15.2 |
| Packaging Information: | Individual polybag () |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6205200090000000000000 |
| Βάρος: | 240g |
| Μάρκα: | Elevate |
| Υλικός: | Woven twill of Cotton, 185 g/m2 |
Σύνδεση