Cielo double-walled stainless steel wine cooler
Από
15,95 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 17,43 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 17,43 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 21,61 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11227500
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Cielo double-walled stainless steel wine cooler"
Stainless steel double walled wine cooler.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 26 x 38 x 43 cm |
| OuterCartonDimension: | 26 x 38 x 43 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 12 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 8 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 7.6 |
| Packaging Information: | Individual gift box and polybag () |
| Ύψος: | 180mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 7323930090000000000000 |
| Βάρος: | 625g |
| Διάμετρος: | 120mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | Stainless Steel |
Σύνδεση