Churras 5-piece BBQ set
Από
63,72 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 69,59 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 69,59 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 86,29 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11326206
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Churras 5-piece BBQ set"
Bamboo 5-piece BBQ set with a shovel (40 x 9.5 cm), tong (34.5 x 6 cm), fork (38.5 x 3 cm), knife (38.5 x 3 cm), and brush (38 x 4.3 cm). The set is delivered in a bamboo gift box (46 x 16.2 x 7.4 cm). The handles and gift box are made of bamboo that is sourced and produced following sustainable standards.
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 49 x 43 x 19 cm |
| OuterCartonDimension: | 49 x 43 x 19 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 5 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 10 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 9.5 |
| Ύψος: | 74mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8215201000000000000000 |
| Βάρος: | 1880g |
| Μάρκα: | Seasons |
| Μήκος: | 460mm |
| Πλάτος: | 162mm |
| Υλικός: | Stainless Steel, Bamboo |
Σύνδεση