Chupa Chups Tube 700g- Brown
Από
15,23 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 15,23 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 15,23 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 18,89 € |
Αριθμός προϊόντος:
A558-SKU2318304
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Chupa Chups Tube 700g- Brown"
The Chupa Chups Tube is a personalised tube filled with 700 g ℮ Chupa Chups lollipops in the best and most popular flavours. Perfect for gifting something original. Contains approximately 60 lollipops.
The filled tube weighs 880 grams, has a thickness of 3 mm, height of 320 mm and a diameter of 90 mm.
The Chupa Chups Tube can be personalised with a Max Print.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 16 |
| Production time: | 5 Working days |
| QuantityOnPallet: | 480 |
| Refining dimension: | 280.8 x 315.7 mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 1704906100 |
| Βάρος: | 880g |
| Μάρκα: | Chupa Chups |
| Μήκος: | 320mm |
| Πλάτος: | 90mm |
Σύνδεση