Christmas themed, re-usable hot pad Carina
Από
0,65 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,80 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,80 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,99 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-5229-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Christmas themed, re-usable hot pad Carina"
PVC self-heating and re-usable hot pad. To generate heat: bend the metal disk. To re-use: immerse in hot water for 6-8 minutes, or until liquid is clear.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| InnerBoxQty: | 50 |
| OuterBoxDimension: | 35 x 23 x 29.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 23 x 29.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13.16 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.4 |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| QuantityOnPallet: | 7200 |
| Ύψος: | 10mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3824999600 |
| Βάρος: | 63g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Πιστοποιητικά: | Air-Safe Transport of Goods, Safety Data Sheet (SDS), SCCP, Cadmium, Phthalates, Compression test, Temperature test, UKCA, BSCI |
| Υλικός: | Metal, PVC, Acetate, Water |
Σύνδεση