Christmas hat
Από
0,50 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,93 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,93 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,15 € |
Αριθμός προϊόντος:
A86-4001-03-A06
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Christmas hat"
No Christmas party is complete without this festive Christmas hat! Whether you're wearing a chic Christmas dress or your favorite jeans, this Christmas hat will instantly put you in the festive spirit. The perfect promotional item to give away in the run-up to Christmas.
| Colour: | Black (Black) / White |
|---|---|
| OuterBoxDimension: | 32.0000 x 45.0000 cm |
| OuterCartonDimension: | 32.0000 x 45.0000 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 200 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 5.5000 |
| Βάρος: | 23g |
| Υλικός: | 100% Polyester |
Σύνδεση