Christmas hat Rudolf
Από
0,48 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,59 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,59 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,73 € |
Αριθμός προϊόντος:
A58-3120-008999999
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Christmas hat Rudolf"
Felt Christmas hat with pom pom.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Country of Origin: | China |
| OuterBoxDimension: | 61 x 41 x 36 cm |
| OuterCartonDimension: | 61 x 41 x 36 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 288 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 7.5 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 6.6 |
| QuantityOnPallet: | 4608 |
| Ύψος: | 380mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 9505109000 |
| Βάρος: | 23g |
| Μάρκα: | IMPRESSION |
| Μήκος: | 280mm |
| Πιστοποιητικά: | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, UKCA, BSCI |
| Πλάτος: | 280mm |
| Υλικός: | Felt |
Σύνδεση