Chipolo POP tracking tag
Από
26,12 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 27,75 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 27,75 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 34,41 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12452511
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Chipolo POP tracking tag "
Chipolo POP is a compact tracking tag designed to help you easily find your everyday essentials. It works seamlessly with Apple Find My and Find Hub on Android, offering reliable tracking across devices. Powered by a standard replaceable CR2032 battery, Chipolo POP provides a battery life of up to one year. A very loud ring and extended Bluetooth range help you quickly locate misplaced items. The tracker is water and dust resistant, making it suitable for everyday use. Each Chipolo POP is individually packaged and gift-ready, making it ideal for promotional use and corporate gifting.
| Colour: | Yellow |
|---|---|
| Country of Origin: | SLOVENIA |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 45 x 30.5 x 13.5 cm |
| OuterCartonDimension: | 45 x 30.5 x 13.5 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 50 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 4.15 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 3.65 |
| Ύψος: | 39mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8526912000000000000000 |
| Βάρος: | 9g |
| Διάμετρος: | 39mm |
| Μάρκα: | Chipolo |
| Μήκος: | 7mm |
| Πλάτος: | 39mm |
| Υλικός: | ABS Plastic |
Σύνδεση