Chipolo CARD tracking card
Από
36,54 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 38,84 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 38,84 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 48,16 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12452684
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Chipolo CARD tracking card"
Chipolo CARD is a sleek, rechargeable tracking card designed to fit perfectly in your wallet. As thin as two credit cards, it keeps track of your everyday essentials without adding bulk. Compatible with Apple Find My and Find Hub on Android, it offers reliable tracking across devices. It is wireless rechargeable, waterproof, and dust-tight, making it suitable for daily use.
| Colour: | Charcoal |
|---|---|
| Country of Origin: | SLOVENIA |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 30 x 20 x 17 cm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 20 x 17 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 20 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 3.68 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 1.98 |
| Ύψος: | 85mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8517620000000000000000 |
| Βάρος: | 17g |
| Μάρκα: | Chipolo |
| Μήκος: | 53mm |
| Πλάτος: | 2mm |
| Υλικός: | ABS Plastic, PC Plastic |
Σύνδεση