Chilly large recycled plastic ice scraper
Από
0,71 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,77 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,77 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,95 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-10425390
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Chilly large recycled plastic ice scraper"
Basic handled windshield scraper with a large decoration area. The strong handle will make sure enough pressure can be added to remove all the ice from the windshield. Made in UK from recycled plastic. The ice scraper has a speckled finish due to the nature of the recycled material.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 46 x 31 x 15 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 31 x 15 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 125 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.7 |
| Ύψος: | 20mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790000000000000 |
| Βάρος: | 46g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 214mm |
| Πλάτος: | 88mm |
| Υλικός: | Recycled HIPS Plastic |
Σύνδεση