Chilly large recycled plastic ice scraper
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,77 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,77 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,95 € |
| Χρώμα: | Yellow |
|---|---|
| Country of Origin: | UNITED KINGDOM |
| Eco: | ναι |
| Made in Europe: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 46 x 31 x 15 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 31 x 15 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 125 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 6 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 5.7 |
| Ύψος: | 20mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 3926909790000000000000 |
| Βάρος: | 46g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 214mm |
| Πλάτος: | 88mm |
| Υλικό: | Recycled HIPS Plastic |
Σύνδεση