Chabli electric wine opener
Από
15,56 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 17,01 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 17,01 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 21,09 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11321490
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Chabli electric wine opener"
Electric wine opener that features a foil cutter. It works with 4 AA batteries (not included).
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 35 x 35 x 27 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 35 x 27 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 36 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Packaging Information: | Indiv. gift box + polybag + manual () |
| Ύψος: | 237mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8509800000000000000000 |
| Βάρος: | 250g |
| Διάμετρος: | 48mm |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Υλικός: | ABS Plastic, PC Plastic, ABS Plastic |
Σύνδεση