Castor LED keychain light
Από
0,72 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 0,80 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 0,80 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 0,99 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-11801200
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Castor LED keychain light"
Bright white LED key light with push button. Split metal key ring. Batteries included.
| Colour: | Blue, Silver |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 30 x 34 x 34 cm |
| OuterCartonDimension: | 30 x 34 x 34 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 800 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 13 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 12.35 |
| Ύψος: | 5mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8513100000000000000000 |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 60mm |
| Πλάτος: | 25mm |
| Υλικός: | ABS Plastic |
Σύνδεση