Case Logic Propel 15.6" laptop briefcase
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 61,13 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 61,13 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 75,80 € |
| Χρώμα: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 35 x 44 x 33 cm |
| OuterCartonDimension: | 35 x 44 x 33 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 4 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 3 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 2.85 |
| Ύψος: | 330mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929190000000000000 |
| Βάρος: | 480g |
| Μάρκα: | Case Logic |
| Μήκος: | 420mm |
| Πλάτος: | 70mm |
| Πληροφορίες συσκευασίας: | Individual polybag () |
| Υλικό: | 420D of Polyester |
Σύνδεση