Case Logic Invigo 14" recycled laptop sleeve
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 37,68 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 37,68 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 46,72 € |
| Colour: | Black |
|---|---|
| Country of Origin: | CAMBODIA |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 38 x 22 x 29 cm |
| OuterCartonDimension: | 38 x 22 x 29 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 6 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 2 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 1.4 |
| Packaging Information: | Individual polybag () |
| Ύψος: | 50mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890000000000000 |
| Βάρος: | 200g |
| Μάρκα: | Case Logic |
| Μήκος: | 355mm |
| Πλάτος: | 260mm |
| Υλικός: | Recycled Polyester |
Σύνδεση