Case Logic Advantage Laptop Attache- Black 14 inch
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 29,28 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 29,28 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 36,31 € |
| Size: | Black 14 inch |
|---|---|
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 4 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 22 |
| Production time: | 5 Working days |
| QuantityOnPallet: | 160 |
| Refining dimension: | 140 x 100 mm |
| Ύψος: | 70mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4202929890 |
| Βάρος: | 1709g |
| Μάρκα: | Case Logic |
| Μήκος: | 370mm |
| Πλάτος: | 330mm |
Σύνδεση