Carton Wine Tube- Brown
Από
1,98 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,98 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,98 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 2,46 € |
Αριθμός προϊόντος:
A558-SKU2318288
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Carton Wine Tube- Brown"
Carton Wine Tube is an original, reliable and practical packaging for bottles. The lid and bottom are made of tin. During transportation the tube protects the bottle from damage and vibrations, which allows you to preserve its integrity and taste. The Tube's wall thickness is 3 mm, its height is 320 mm and diameter is 85 mm. It is quite strong, while still being lightweight and eco-friendly. It can be recycled after use, which reduces the environmental impact.
It can be personalized with a Max Print.
| Colour: | Brown |
|---|---|
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 47 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 49 |
| QuantityOnPallet: | 640 |
| Refining dimension: | 280.8 x 315.7 mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4819100000 |
| Βάρος: | 120g |
| Μάρκα: | Deonet |
| Μήκος: | 320mm |
| Πλάτος: | 90mm |
Σύνδεση