Carnelian 133 g/m² poplin women's shirt
Από
30,84 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 33,71 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 33,71 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 41,80 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-39503903
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Carnelian 133 g/m² poplin women's shirt"
The Carnelian long sleeve women’s poplin shirt offers polished style with a flexible, feminine fit. Crafted from premium cotton with added stretch, the finely woven 30-denier two-ply twisted yarn structure provides a soft, high-quality finish and long-lasting shape. Designed in a regular fit with shaping darts at the front and back, it offers a flattering silhouette and all-day comfort. Finished with a timeless regular collar, the Carnelian shirt blends elegance and performance—making it a refined essential for everyday wear.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Size: | L |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 36 x 56 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 56 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Packaging Information: | Individual polybag () |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6206300090000000000000 |
| Βάρος: | 240g |
| Μάρκα: | Elevate |
| Υλικός: | Poplin of 3% Elastane Cotton, 133 g/m2 |
Σύνδεση