Carnelian 133 g/m² poplin men's shirt
Από
30,84 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 33,71 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 33,71 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 41,80 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-39502012
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Carnelian 133 g/m² poplin men's shirt"
The Carnelian long sleeve men’s poplin shirt blends modern sophistication with enhanced comfort. Made from high-quality cotton with added stretch, it features a refined 30-denier two-ply twisted yarn structure that delivers a smooth finish, excellent durability, and a premium feel. The lightweight poplin weave creates a crisp, clean look, while the regular fit allows for ease of movement and all-day comfort. Finished with a classic regular collar, the Carnelian is a versatile choice for both professional and casual wear.
| Colour: | White |
|---|---|
| Size: | M |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| Eco: | ναι |
| OuterBoxDimension: | 36 x 56 x 26 cm |
| OuterCartonDimension: | 36 x 56 x 26 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 40 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Packaging Information: | Individual polybag () |
| Αριθμός δασμολογίου: | 6205200090000000000000 |
| Βάρος: | 245g |
| Μάρκα: | Elevate |
| Υλικός: | Poplin of 3% Elastane Cotton, 133 g/m2 |
Σύνδεση