Carmenier waitress knife
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 10,56 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 10,56 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 13,09 € |
| Colour: | Natural |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 22 x 34 x 31 cm |
| OuterCartonDimension: | 22 x 34 x 31 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 48 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 12 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 11.4 |
| Packaging Information: | Individual gift box and polybag () |
| Ύψος: | 30mm |
| Αριθμός δασμολογίου: | 8205510000000000000000 |
| Βάρος: | 190g |
| Μάρκα: | Seasons |
| Μήκος: | 149mm |
| Πλάτος: | 59mm |
| Υλικός: | Bamboo, Stainless Steel |
Σύνδεση