Carmen hand fan
Από
1,22 €
Χωρίς εκτύπωση
| Τιμή μονάδας Χωρίς εκτύπωση | 1,34 € |
|---|---|
| Καθαρό σύνολο: | 1,34 € |
| Συνολικό ακαθάριστο ποσό: | 1,66 € |
Αριθμός προϊόντος:
A34-12704041
Αποθέματα:
Πληροφορίες για το προϊόν "Carmen hand fan"
Hand fan made from bamboo and paper, available in a wide range of colours.
| Colour: | Pink |
|---|---|
| Country of Origin: | PRC |
| OuterBoxDimension: | 46 x 47 x 36 cm |
| OuterCartonDimension: | 46 x 47 x 36 cm |
| OuterCartonQuantityPerCarton: | 600 |
| OuterCartonWeightGrossKG: | 18 |
| OuterCartonWeightNetKG: | 17.1 |
| Packaging Information: | Individual gift box (300 / Inner carton) |
| Αριθμός δασμολογίου: | 4823908580000000000000 |
| Βάρος: | 21g |
| Μάρκα: | Unbranded |
| Μήκος: | 210mm |
| Πλάτος: | 360mm |
| Υλικός: | Bamboo, Paper |
Σύνδεση